Usuwamy Boreliozę

Oferta

Usuwamy boreliozę

USUWAMY BORELIOZĘ Z AUTOAGRESJĄ I TOKSYNĄ BORRELII. SZYBKO, BEZ LEKÓW. BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH.

W czasie ostatnich 12 miesięcy w Małopolskim Centrum Promocji Zdrowia im dr R.Volla dzięki naszemu
know-how i narzędziom – usunięto ponad 1000 przypadków borrelii, boreliozy i neuroborelioz!

Mamy obecnie na Świecie do czynienia z rzeczywistą pandemią borrelii, co potwierdzają ostatnio nawet pierwsze raporty amerykańskich lekarzy…

 • Skutecznie pomagamy usunąć borrelię i boreliozę.
 • Także neurotoksyny borrelii.
 • Często już po kilkugodzinnej naturoterapii holograficznej, najczęściej w czasie ok. 14 dni.
 • Także najtrudniejsze przypadki.

Skuteczność terapii można potwierdzić badaniem PCR (choć nie jest pewne w 100%, jeśli borrelii nie ma w pobranej do badania próbce krwi, a jest np. w kręgosłupie czy stawach) lub innymi.

Tylko wyjątkowo, w najtrudniejszych przypadkach przewlekłej boreliozy i zaniedbań zdrowotnych, okres stosowania naszej naturoterapii może trwać dłużej, zwłaszcza u osób starszych, zakwaszonych, o obniżonej odporności.

Z naszej praktyki wiemy (dziesiątki przypadków), że borrelia stoi często za reakcją autoimmunologiczną. Jej usunięcie otwiera drogę do usunięcia także reakcji autoimmunologicznej.

Nasi Klienci – po terapii naturalnej – czują się dobrze. Ustają wszelkie objawy chorobowe.

Terapia naturalna usunięcia borreli to koszt rzędu kilkuset złotych.

Zaufały nam już setki Klientów.

W naszej terminologii nie występują pojęcia: „choroba” czy „leczenie”. Nie jesteśmy lekarzami, nasze wyniki testów/badań EAV to nie są diagnozy w rozumieniu medycyny akademickiej, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie zmieniamy zaleceń lekarskich.
Usuwamy przyczyny schorzeń i dolegliwości, przywracamy homeostazę, równowagę w organizmach. To MEDYCYNA XXII WIEKU. Starożytna wiedza. Skuteczność nieinwazyjna!

SZYBKA I PEWNA DIAGNOZA – TO POCZĄTEK DROGI DO ZDROWIA

  • POZNAJ KONKRETNE, WSZYSTKIE PRZYCZYNY TWOICH OBECNYCH I PRZYSZŁYCH CHORÓB (schorzenia układu krążenia, nieprawidłowości w narządach głównych, pasożyty, wszelkie toksyny, TAKŻE PRZYCZYNY ZŁEGO SAMOPOCZUCIA NIEWIADOMEGO POCHODZENIA;
  • POZNAJ KONKRETNE PRZYCZYNY „schorzeń rodzinnych” (zawały, nadciśnienie, żylaki, otyłość, słaby wzrok, bóle stawów, etc.) ;
  • OBECNOŚĆ WIRUSÓW I TOKSYN W GENOMIE/DNA (w MCPZ.pl naprawiamy DNA, usuwamy wirusy i toksyny z genomu).

Badanie jest 100% bezpieczne, nieinwazyjne, nie ma żadnych przeciwwskazań, metodą dr R. Volla badamy dzieci od 10 roku życia. Metoda dr R. Volla stosowana jest przez 30.000 lekarzy i najlepsze prywatne kliniki w 34 krajach Świata, w tym Niemcy, Austria, Francja.
Wszystkie schorzenia, w tym poważniejsze, jak: Choroba Alzheimera, demencja starcza, cukrzyca, choroba Crohna, RZS, mają konkretne przyczyny. Usuwając je naprawisz swoje zdrowie na dobre i zapobiegniesz poważnym powikłaniom w późniejszym czasie.

Nasza aparatura do metody dr R.Volla i dr H.Schimmela określa właśnie – niezależnie od diagnostyki przyczyn schorzeń i nieprawidłowości obecnych – najwyższe prawdopodo-bieństwo wystąpienia poważnych schorzeń w konkretnych układach i narządach organizmu- w najbliższym oraz dalszym czasie (cukrzyca, nadciśnienie, bóle i zwyrodnienia stawów, neuroborelioza i SM, depresja, przerost gruczołu prostaty, żylaki, schorzenia układu naczyniowo-sercowego z miażdżycą, nerki i układ moczowy, mózg i demencja starcza, choroba Alzheimera, Parkinsona…).