EAV TEST / Badanie

Oferta

TEST / BADANIE EAV

TEST EAV TO NAJPEWNIEJSZA DZIŚ METODA DIAGNOTYCZNA NA ŚWIECIE, STOSOWANA W NAJLEPSZYCH KLINIKACH MEDYCZNYCH W EUROPIE, oraz przez ponad 30.000 lekarzy w 34 krajach świata.

Podczas 1 godziny testu EAV (metodą dr Voll’a) otrzymujemy: pełny obraz stanu zdrowia organizmu, wszystkich jego obiegów, układow i narządów (serce, wątroba, nerki, płuca i in); diagnozujemy obecność patogenów/parazytów w organizmie, toksyn wszelkiego pochodzenia, obciążeń chemicznych, cywilizacyjnych, emocjonalnych, skażenie metalami ciężkimi i toksycznymi (jak aluminium, powodujące m.in. demencję starcza
i Alzheimera), obecność lub braki witamin i minerałów.

Usuwając toksyny i infekcje pasożytnicze, pleśniowe, grzyby, pierwotniaki, ogniska zakaźne w narządach, toksyczne pozostałości po stresie, metabolity czy metale ciężkie lub toksyczne oraz stosując odpowiednią profilaktykę, uwalniamy się od ryzyka chorób cywilizacyjnych (zawałów, nadciśnienia, otyłości, cukrzycy, depresji).

Testy elektrodermalne EAV (metoda dr R. Voll’a):

 • najpewniejsza metoda diagnostyczna na świecie, do 95% pewności diagnostycznej – szybka, kompleksowa i nowoczesna,
 • najskuteczniejsza profilaktyka, wykrywanie przyczyn nieprawidłowości i schorzeń w organizmie, często na wiele lat przed pojawieniem się pierwszych ich objawów, zanim wejdą w stan kliniczny,
 • ultranowoczesna aparatura do metody dr Voll’a stosowana jest w 34 krajach, przez ponad 30 tysięcy lekarzy zrzeszonych w Międzynarodowym Towarzystwie Elektroakupunktury i w najlepszych klinikach Europy (głównie w Niemczech, Austrii i Francji).

Metodą dr R. Voll’a wykrywamy*:

Przyczyny alergii, astmy, cukrzycy, borrelię i boreliozę, reakcje autoimmunologiczne, stwardnienie rozsiane, przyczyny braku odporności, złego wyglądu skóry, stany złego samopoczucia niewiadomego pochodzenia, kłopoty z płodnością, przyczyny „trudnych ciąż”, przyczyny opóźnionego i niewłaściwego rozwoju dzieci, niewłaściwe stany emocjonalne, bóle stawów, bóle głowy, obciążenia stresem, depresje, zaburzenia erekcji, przerost gruczołu prostaty i setki innych nieprawidłowości w organizmie.

Aparatura do metody dr voll’a pozwala także na dobór odpowiednich dla Ciebie witamin i suplementów diety, kosmetyków, plomb stomatologicznych, tak aby były dla Ciebie nieszkodliwe.

  Pobierz opis metody dr. Voll’a

W naszej terminologii nie występują pojęcia: „choroba” czy „leczenie”. Nie jesteśmy lekarzami, nasze wyniki testów/badań EAV to nie są diagnozy w rozumieniu medycyny akademickiej, nie zajmujemy się stanami ostrymi, nie zmieniamy zaleceń lekarskich.
Usuwamy przyczyny schorzeń i dolegliwości, przywracamy homeostazę, równowagę w organizmach. To MEDYCYNA XXII WIEKU. Starożytna wiedza. Skuteczność nieinwazyjna!

SZYBKA I PEWNA DIAGNOZA – TO POCZĄTEK DROGI DO ZDROWIA

 • POZNAJ KONKRETNE, WSZYSTKIE PRZYCZYNY TWOICH OBECNYCH I PRZYSZŁYCH CHORÓB (schorzenia układu krążenia, nieprawidłowości w narządach głównych, pasożyty, wszelkie toksyny, TAKŻE PRZYCZYNY ZŁEGO SAMOPOCZUCIA NIEWIADOMEGO POCHODZENIA;
 • POZNAJ KONKRETNE PRZYCZYNY „schorzeń rodzinnych” (zawały, nadciśnienie, żylaki, otyłość, słaby wzrok, bóle stawów, etc.) ;
 • OBECNOŚĆ WIRUSÓW I TOKSYN W GENOMIE/DNA (w MCPZ.pl naprawiamy DNA, usuwamy wirusy i toksyny z genomu).

Badanie jest 100% bezpieczne, nieinwazyjne, nie ma żadnych przeciwwskazań, metodą dr R. Volla badamy dzieci od 10 roku życia. Metoda dr R. Volla stosowana jest przez 30.000 lekarzy i najlepsze prywatne kliniki w 34 krajach Świata, w tym Niemcy, Austria, Francja.
Wszystkie schorzenia, w tym poważniejsze, jak: Choroba Alzheimera, demencja starcza, cukrzyca, choroba Crohna, RZS, mają konkretne przyczyny. Usuwając je naprawisz swoje zdrowie na dobre i zapobiegniesz poważnym powikłaniom w późniejszym czasie.

Nasza aparatura do metody dr R.Volla i dr H.Schimmela określa właśnie – niezależnie od diagnostyki przyczyn schorzeń i nieprawidłowości obecnych – najwyższe prawdopodo-bieństwo wystąpienia poważnych schorzeń w konkretnych układach i narządach organizmu- w najbliższym oraz dalszym czasie (cukrzyca, nadciśnienie, bóle i zwyrodnienia stawów, neuroborelioza i SM, depresja, przerost gruczołu prostaty, żylaki, schorzenia układu naczyniowo-sercowego z miażdżycą, nerki i układ moczowy, mózg i demencja starcza, choroba Alzheimera, Parkinsona…).

Przyjmujemy Klientów z całej Polski i Europy.

Jesteśmy europejskimi specjalistami od usuwania przyczyn schorzeń cywilizacyjnych, uznanych za „nieuleczalne” przez medycynę:

 • borrelii i jej toksyny, boreliozy
 • neuroboreliozy,
 • schorzeń autoimmunologicznych,
 • astmy,
 • przyczyn chronicznego zmęczenia,

które usuwamy.
Skutecznie diagnozujemy i usuwamy przyczyny uszkodzenia metabolizmu (i otyłości), chorób przewlekłych, złego samopoczucia, chorób o nieustalonej przyczynie. astmy, nadciśnienia, schorzeń układu krążenia, nieprawidłowości skórnych.
Diagnozujemy i usuwamy wszelkie patogeny, pasożyty, w tym:

 • robaki obłe i płaskie,
 • wszelkie bakterie i wirusy, także „śmiertelne” HCV, HBV, HPV,
 • pleśnie i grzyby (wszystkie)

Notujemy ok. 95% skuteczność terapeutyczną.

Elementem każdej terapii jest u nas kompletna detoksykacja organizmu, w tym usunięcie glutenu, kazeiny, metali ciężkich i toksycznych, pasożytów, usunięcie toksyn mikrobiologicznych z toksyną borrelii włącznie, wszelkich pleśni i grzybów i ich toksyn, toksyn chemicznych, środowiskowych, detoksykacja wszystkich układów i narządów organizmu, także mózgu i układów nerwowych, DNA, odkwaszenie organizmu.

Wg światowych badaczy-autorytetów (H.Clark), każdy człowiek nosi w sobie od 5 do 300 różnych pasożytów. Niektóre są niegroźne, niektóre zaś śmiertelne.

 • Wirusem HCV w Polsce jest zarażonych ok 750.000 osób. Tylko ok. 50.000 jest zdiagnozowanych.
 • Borrelia i borelioza to prawdziwa „dżuma” naszych czasów. W niektórych regionach Polski nawet połowa mieszkańców jest nosicielem krętka borrelii lub już cierpi na boreliozę (*badania Instytutu im dr R.Volla, 2011 i 2012). Toksyna borrelii zawsze powoduje autoimmunitę /autoagresję – prowadząc do najcięższych schorzeń (Alzheimer, RZS, neuroborelioza, choroba Chrona, Hashimoto i inne). My – usuwamy ją skutecznie i nieinwazyjnie. Szybko. A wiesz, że dziś borrelię przenoszą także komary i meszki, kontakty intymne? …
 • To Chlamydie (bakterie) odpowiadają za 80% zawałów mężczyzn, nadciśnienie i wylewy oraz bezpłodność kobiet… Tzw. „choroba rodzinna”, przekazywane z pokolenia na pokolenie… Można je usunąć elektronicznie.
 • Przywra Fasciola hepatica powoduje raka wątroby w czasie 3-5 lat, jej toksyna powoduje autoimmunitę, uszkadza matabolizm i struktury mózgowe.
 •  Jeśli przywra jest w Twoim organizmie – na 90% jest w organizmach Twojej Rodziny. Podobnie inne pasożyty obłe.
 • Wirus HPV to nie tylko brodawki na ciele, ale i rak szyjki macicy. HPV i HCV szybko zdiagnozowane – można usunąć elektronicznie (także usuwane z genomu, naprawa DNA).
 • Przyczyny choroby Alzheimera to obok borrelii – obciążenie aluminium, glutenem, toksynami wirusów- prowadzące do autoagresji skierowanej na mózg…
 • W Polsce choruje na cukrzyce obu typów ok. 2,6 mln osób, z których ponad 750 tys. nawet o tym nie wie. Po naszej terapii poprawia się znacznie i trwale samopoczucie oraz jakość życia, a spada o 50% zapotrzebowanie na insulinę…
 • Na przewlekłą chorobę nerek cierpi ok. 4,5 mln Polaków, ale ponad 90 proc. nie wie o tym i nie leczy się. Większość z nich prawdopodobnie umrze przedwcześnie, z powodu powikłań sercowo-naczyniowych (…)…
 • Częste anginy, powiększone i bolące migdałki, zatoki i uszy oraz próchnica zębów – to najczęściej paciorkowce – bakterie.

W Małopolskim Centrum Promocji Zdrowia im dr R.Volla 'MedicaVolla’ diagnozujemy metodą dr Volla i dr Schimmela oraz usuwamy szybko – wręcz expresem! – wszelkie pasożyty (także „nieusuwalne”, jak HCV czy HPV) i ich toksyny. Nieinwazyjnie, bez leków i suplementów, za to z pomocą nowoczesnej elektroniki i fizyki w medycynie. To prawdziwa MEDYCYNA XXII WIEKU. (zobacz: www.mcpz.pl, www.instytutvolla.pl).
Badania trwają ok. 30- do 90 minut, zależnie od skali obciążeń i nieprawidłowości u danej osoby.

Wynik badania – natychmiast, z profesjonalną analizą specjalisty. Koszt badania: 180 zł brutto.