DIETETYKA SPERSONALIZOWANA

Oferta

DIETETYKA SPERSONALIZOWANA

Szkolenie /warsztaty połączone z prezentacją badań EAV/EDT wg metody dr R.Volla dla: nauczycieli i rad pedagogicznych, rodziców, dietetyków, opiekunów, właściwych urzędów, etc.

1. DIETETYKA SPERSONALIZOWANA, diagnozowana metodą dr R.Volla, czyli:

 • ZDROWE ŻYCIE, DIETA WŁAŚCIWA DLA CIEBIE, WYSOKO-ENERGETYCZNA (nie kaloryczna!), IDEALNIE „DOPASOWANA”, z uwzględnieniem zdiagnozowanych metodą dr R.Volla USZKODZEŃ METABOLIZMU, w tym enteropatii glutenowej, zakwaszenia organizmu – główna przyczyna chorób wg dr R. Younga (naruszenie równowagi kwasowo-zasadowej jest masowe wg naszych badań) i obciążeń (toksyny, patogeny i in) konkretnej osoby.
 • Wartość energetyczna („życiowa”) różnych grup żywności i jej znaczenie dla naszego zdrowia, energii życiowej.
 • Najpewniejsza na Świecie diagnostyka EAV/EDT metodą do R.Volla i dr H.Schimmela, do 95% pewności diagnostycznej, szybko, w czasie ok 1 godz.,
 • woda uzdrowiskowa antyoksydacyjna w każdym domu i szkole (woda żywa, strukturalna, czysta informacyjnie, z ujemnym REDOX)

2. WARUNKI DŁUGOWIECZNOŚCI W ZDROWIU i skutek – … zęby zdrowe przez całe życie…

czyli jak radykalnie zwiększyć poziom swojej energii, zrzucić zbędne kilogramy, poprawić samopoczucie, koncentrację, pamięć i ODZYSKAĆ WYJĄTKOWY, PIERWOTNY POZIOM ZDROWIA

Jedyne takie szkolenie/warsztaty w tej części Europy.

SZKOLENIA / WARSZTATY z prezentacją badań EAV/EDT metodą dr R.Volla oraz pokaz tworzenia właściwości antyoksydacyjnych i uzdrowiskowych wody – SANUM PER AQUAM.

Jedyni w Europie usuwamy schorzenia uznawane za „nieuleczalne”, Z GWARANCJĄ SKUTECZNOŚCI TERAPII: autoagresje (Hashimoto i inne), boreliozy i neuroboreliozy, astma, HPV, HBV i „śmiertelny” HCV, łuszczyce, przyczyny chorób przewlekłych, złego samopoczucia, chorób o nieustalonej przyczynie, astmy, nadciśnienia, schorzeń układu krążenia, nieprawidłowości skórnych i inne.

Wszelkie pasożyty i ich toksyny. Przywracamy równowagę (idealną) hormonalną, co ma znaczenie także dla wyglądu skóry, otyłości, metabolizmu.

Naprawiamy metabolizm, usuwamy metabolity, WSZELKIE TOKSYNY, nagromadzony gluten, kazeinę, usuwamy celiakię, przywracamy poprawne działanie struktur mózgowych i neuroprzekaźników, układów nerwowych – TO KONIECZNE WARUNKI NAPRAWY METABOLIZMU. BEZ TEGO – PRZY OTYŁOŚCI I NADCIŚNIENIU CZY CUKRZYCY – ŻADNA DIETA NIE ZADZIAŁA W DŁUGIM OKRESIE.

Samo badanie EAV/EDT jest 100% bezpieczne, nieinwazyjne, nie ma żadnych przeciwwskazań, metodą dr R. Volla badamy dzieci. Metoda dr R. Volla stosowana jest przez 30.000 lekarzy i najlepsze prywatne kliniki w 34 krajach Świata, w tym Niemcy, Austria, Francja.

Jesteśmy promotorem metody w Polsce i największym Ośrodkiem w Polsce. Mamy tysiące klientów z Polski i całej Europy. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w „dietetyce spersonalizowanej” – tj. precyzyjnym, ekspresowym badaniu EAV/EDT:

 • metabolizmów organizmu, w tym metabolizmu glutenu /celiakia/ enteropatia glutenowa; uszkodzenia narządów oraz obiegów, a także ich przyczyn. NAPRAWIAMY METABOLIZM, NARZĄDY TAKŻE, z gwarancją usunięcia cukrzycy typ 2.
 • wszelkich obciążeń organizmu – wszystkie możliwe pasożyty i ich toksyny z autoagresją, obciążenia chemiczne, metale ciężkie i toksyczne, gluten, kazeina, kazomorfina i in., – KTÓRE USUWAMY
 • autoagresji, autoalergii i alergii pokarmowych, skórnych oraz ich przyczyn, – KTÓRE USUWAMY
 • uszkodzeń DNA (które naprawiamy w większości – nabyte wady genetyczne), wirusów i toksyn w genomie – KTÓRE USUWAMY I NAPRAWIAMY DNA.
 • zakwaszenia organizmu.
 • kondycji energetycznej organizmu, poszczególnych narządów i obiegów (Screening organizmu – badanie kompensacyjne Volla) i in. (40.000 rekordów diagnostycznych).

Fragment…

Jeśli stosujesz kolejną „najlepszą dietę”, a masz uszkodzony metabolizm np. białek zwierzęcych i roślinnych – każdy jogurcik czy kanapka z szyneczką => będą dla Ciebie toksyczne i Twój organizm będzie kumulował toksyczne metabolity. DIETA NIE ZADZIAŁA! ŻADNA! Przy uszkodzonym metabolizmie – z 500 kalorii dostarczonych dziennie, Twój organizm potrafi „przeżyć” biorąc 200 i odkładając 300 kal.
TRUDNO W TO UWIERZYĆ, PRAWDA?!

USZKODZONY METABOLIZM – TO TEŻ PIERWSZY KROK DO OTYŁOŚCI I NADCIŚNIENIA.

Wg badań Instytutu Volla i Małopolskiego Centrum Volla KAŻDA OSOBA POWAŻNIE CHORA MA W JAKIMŚ STOPNIU USZKODZONY METABOLIM! TAKŻE DZIECI W WIEKU SZKOLNYM. Badamy to precyzyjnie metodą dr R.Volla i naprawiamy nieinwazyjnie holografią w medycynie, bez leków. Jeśli Twój organizm – zamiast metabolizować – gromadzi pod skórą gluten i gliadynę (bo nie jest w stanie ich ani strawić ani wydalić) lub masz już celiakię – każda pizza czy ciasteczko, czy kromka zwykłego chleba – są dla Ciebie toksyczne, powodują degradację kosmków jelitowych. Z najlepszego jedzenia nie wydobędziesz potrzebnych Ci składników odżywczych, grozi Ci niedobór minerałów i witamin, anemia. NIETOLERAQNCJĘ NA GLUTEN MA 30% EUROPEJCZYKÓW… Także małe dzieci! Ty masz? Gluten jest neurotoksyną i „cichym zabójcą”. Kumulowany pod skórą – w obecności paciorkowców i gronkowców powoduje m.in. cellulit, przyczynia się do najcięższych schorzeń.

dr Robert O Young (światowy autorytet):

„W dzisiejszych czasach zdrowie uważane jest za coś tak skomplikowanego, że tylko doktor po latach medycyny jest w stanie Ci pomóc. Niemniej jednak statystyki tych ekspertów są po prostu przerażające. W dzisiejszym społeczeństwie jedna na trzy osoby umiera na raka a co druga na zawal serca! A przecież są to choroby, których według specjalistów na całym świecie można uniknąć, ponieważ są bezpośrednio związane ze stylem życia i dietą (…)”.

„Komórki w naszym ciele są takimi małymi fabrykami energii. Jeśli dostarczysz im to, czego potrzebują, nie tylko stworzysz w swoim ciele poziom energii, o którym nawet nie śniłeś, ale odzyskasz również zdrowie, skrócisz swój sen i osiągniesz wyjątkową jasność umysłu. Niestety rozchwianie tej delikatnej równowagi biochemicznej w organizmie prowadzi do rozpadu komórek. A kiedy komórka się rozpada staje się pokarmem dla mikroorganizmów, co prowadzi do nadmiernego ich rozmnażania. Wtedy zaczynają fermentować naszą glukozę, nasze białka, tłuszcze – jednym słowem to co miało dawać nam energię. W dodatku, i te organizmy jednocześnie tworzą toksyny i kwaśne środowisko. (JR- przyczyny) (…) fizyczne lub emocjonalne rozchwianie. To mogą być nasze myśli lub nasze słowa, które wywołują w nas pewne negatywne emocje. To mogą być również zewnętrzne warunki jak np. kwaśne deszcze, promieniowanie elektromagnetyczne na organizm, zatrute środowisko. To może być również dieta, ponieważ jako społeczeństwo spożywamy znacznie za dużo cukru, co jest głównym problemem u ludzi na całym świecie. Dodatkowo destruktywne emocje takie jak złość (i stres – przy. JR) – mogą przyczynić się do fizycznego rozchwiania nawet na poziomie komórek.”

Każdy organ w Twoim ciele (…) wibruje z pewną częstotliwością. Co ciekawe, (…) komórki rakowe wibrują z częstotliwością 40 Megaherców i niżej… wniosek jest taki, że śmierć komórek zaczyna się na granicy poniżej 50 Megaherców.
(…) Kurczaki i hamburgery, mają 3-5 Megaherców. Z kolei zdrowe organy w ciele– wątroba, serce, mózg, wibrują na poziomie 70 Megaherców, ponieważ takie są ich częstotliwości, kiedy organ jest zdrowy.
Nasze ciało jest jak 'Bank Energii’. Jeśli Twoja dieta składa się głównie z kurczaków, kanapek i hamburgerów, lub jedzenia z puszki, które jest po prostu martwe energetycznie… a Twoje ciało potrzebuje 70 Megaherców – to proste pytanie: będziesz tworzył nadmiar czy deficyt energetyczny?
(…) przy deficycie – Twoje ciało zacznie dosłownie wydzierać tą energię z układu nerwowego. Co za tym idzie? Obniżona odporność na stres, depresje… Czujemy się wtedy bardziej nerwowi. (…)”

A teraz na przeciwległym krańcu (JR, Instytut… Volla): kiełki soi, kiełki rzodkiewki i in., biała kapusta, kapusta pekińska, brokuły, zielona cebulka, świeża papryka, ogórki, spirulina, chlorella, moringa, młody jęczmień, wakame i inne algi morskie ==> to nawet 250-350 Megaherców energii!!!

„(…) za wyjątkiem żołądka i jego płynów, wszystkie komórki, tkanki, organy i systemy ludzkiego organizmu mogą funkcjonować skutecznie jedynie w lekko alkalicznym – zasadowym – otoczeniu. Natomiast, kiedy jemy hot-dogi i hamburgery, pijemy napoje z cukrem – w ten sposób tworzymy kwasy w swoim ciele, które obniżają poziom pH. Krew musi być utrzymana na poziomie 7,365. I twoje ciało zrobi wszystko, żeby utrzymać ten poziom. Poziom pH to sprawa życia i śmierci. Jeśli spadnie poniżej 7.0 umierasz!” CocaCola ma pH 3,5 <=> a woda uzdrowiskowa antyoksydacyjna nawet 9 pH. I wiesz wszystko.

Kontakt dla zainteresowanych:

1. Agnieszka Dudek – specjalistaa.dudek@mcpz.pl , tel. 12-307 05 02, 531 408 833
2. Martyna Kozielec – specjalista, Skarpa@mcpz.pl , tel. 12-307 03 60, 531 408 833

Z wyrazami szacunku, Jacek Rybak, Prezes, j.rybak@instytutvolla.pl, tel. 666 111 996

Instytut Badawczo-Rozwojowy im dr R.Volla

Małopolskie Centrum Promocji Zdrowia im dr R.Volla
VOLLaMED Śląskie Centrum Promocji Zdrowia im dr R.Volla
www.instytutvolla.plwww.mcpz.plwww.vollamed.pl
Energy Med International Sp. z o.o., właściciel marek: Instytut Volla i MCPZ im dr R.Voll’a

Jacek Rybak
Założyciel Instytutu Badawczo-Rozwojowego im dr R.Volla (www.instytutvolla.pl) i Małopolskiego Centrum Volla (www.mcpz.pl), współzałożyciel VOLLaMED Śląskie Centrum Promocji Zdrowia (www.vollamed.pl); wcześniej 10 lat na rynku reklamy, współwłaściciel i były prezes oraz szef sprzedaży Domu Mediowego Intermedia Sp. z o.o. w Krakowie (www.dmintermedia.pl), konsultant od komunikacji i strategii marketingowych na FMCG.

A czy wiesz, że:

 • W Polsce choruje na cukrzyce obu typów ok. 2,6 mln osób, z których ponad 750 tys. nawet o tym nie wie. Usuwamy cukrzycę typ 2 w 100%, a przy cukrzycy Typ 1 (autoimmunologiczna) po naszej terapii poprawia się znacznie i trwale samopoczucie oraz jakość życia, a spada o 50% zapotrzebowanie na insulinę…
 • Na przewlekłą chorobę nerek cierpi ok. 4,5 mln Polaków, ale ponad 90 proc. nie wie o tym i nie leczy się. Większość z nich prawdopodobnie umrze przedwcześnie, z powodu powikłań sercowo-naczyniowych (…)…
 • To Chlamydie (bakterie) odpowiadają za 80% zawałów mężczyzn, nadciśnienie
 • i wylewy oraz bezpłodność kobiet… Tzw. „choroba rodzinna”, przekazywane
 • z pokolenia na pokolenie… Głównie z powodu słabości układu immunologicznergo i zakwaszenia organizmu.
 • Przywra Fasciola hepatica powoduje raka wątroby w czasie 3-5 lat, jej toksyna powoduje autoimmunitę, uszkadza matabolizm i struktury mózgowe.
 • A zdiagnozowaną – możesz usunąć w 3 godziny… +++ Jeśli przywra jest w Twoim organizmie – na 90% jest w organizmach Twojej Rodziny. Podobnie inne pasożyty obłe.
 • Borrelia i borelioza to prawdziwa „dżuma” naszych czasów. W niektórych regionach Polski nawet połowa mieszkańców jest nosicielem krętka borrelii lub już cierpi na boreliozę (*badania Instytutu im dr R.Volla, 2011 i 2012). Toksyna borrelii zawsze powoduje autoimmunitę /autoagresję – prowadząc do najcięższych schorzeń (Alzheimer, RZS, neuroborelioza, choroba Chrona, Hashimoto i inne). Borrelię przenoszą także komary i meszki i kontakty intymne… Jedyne skuteczne narzędzie przeciwko borrelii to dziś… sprawny układ immunologiczny w zdrowym, wysokoenergetycznie odżywionym organizmie.

 


WAŻNE!

Szkolenia i prezentowane treści powstały w celach edukacyjnych i nie mają na celu zastąpienia konsultacji z lekarzem. Nie zmieniamy zaleceń lekarza prowadzącego. Rekomendujemy przeczytanie książki: „Od lekarza do grabarza”. … 2 lata po chemioterapii żyje tylko … 2% pacjentów… PROFILAKTYKA BĘDZIE ZAWSZE I NAJTAŃSZA I NAJSKUTECZNIEJSZA.